صفحه اصلی / اخبار / کنکور زبان

کنکور زبان

کنکور زبانReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 8Rating: ۵.۰نکور زبان یعنی رسیدن به رشته دلخواه و دانشگاه دلخواه ، این قدرته زبان کنکوره.شاید جالب باشه بدونید درسی که بیشترین حذفی رو بعد زمین شناسی داره درس زبان هست ، بررسی دلیل چرایی این قضیه برای خودش یک بخش جداست ولی مختصرا امروز از دلایل ضعف کنکوری در درس زبان و اهمیت کنکور زبان به شما خواهم گفت.

کنکور زبان یعنی رسیدن به رشته دلخواه و دانشگاه دلخواه ، این قدرته زبان کنکوره.

شاید جالب باشه بدونید درسی که بیشترین حذفی رو بعد زمین شناسی داره درس زبان هست ، بررسی دلیل چرایی این قضیه برای خودش یک بخش جداست ولی مختصرا امروز از دلایل ضعف کنکوری در درس زبان و اهمیت کنکور زبان به شما خواهم گفت.

میشه به جرات گفت بالای ۹۰ درصد کنکوری ها تو درس زبان مشکلات زیادی دارن ، از این بین ده درصد یا کلاس زبان رفتن یاکسی در منزل بهشون کمک کرده و یا استعداد بالایی تو این درس داشتن که جزو این ۹۰ درصد نیستن.

این تعدا کنکوری که با یک درس مشکل داشته باشن خیلی آمار زیادیه ولی دلیل اصلی این چی میتونه باشه؟

در جواب به راحتی میشه گفت که پایه های ضعیف ، عدم تدریس مناسب در مدارس از دلایل اصلی این اتفاق به شمار میان ، متاسفانه مدرسی زبان در مدارس نه از شیوه درستی برای تدریس استفاده میکنن و نه تسلط کافی دارن ، با وجود تلاش این مدرسین ولی درس زبان شرایط خواص خودشو داره ، بخشی از این شرایط آگاهی کامل از قواعد این زبان و نوع تدریس هست که باعث میشه دانش آموز رغبت پیدا کنه و تو این درسبه موفقیت برسه.

کنکور زبان

پس پایه ضعیف باعث میشه یادگیری این درس خیلی سخت تر بشه و خیلی ها فقط به حفظ کردن لغت وقت بذارن و از مطالعه مفهومی این درس چشم پوشی کنن وحتی این درسو جزو حذفیاتشون قرار بدن.

چاره چیه آیا باید این درسو حذف کرد و یا فقط به لغت اکتفا نمود ؟

در جواب باید بگم نه ، این نقطه ضعف کنکوری ها میتونه نقطه قوت شما بشه یعنی با افزایش و کسب درصد خیلی خوب در این درس میتونید به راحتی رقبارو برای رشته و دانشگاه محبوبتون کنار بزنیدولی باید از تدریس استید برجسته کنکوری برای این کار استفاده کنید.

در بین اساتیدی که اکنون مشغول تدریس زبان کنکور هستن استاد محمودی از موسسه حرف آخر بهترین تدریس هارو ارائه میده ، استاد محمودی ابتدا از پایه ترین مطالب شروع میکنه و با یک تدریس مفهومی و درست که از انیمیشن والگوسازی بهره برده درصد زبان شمارو به صورت چشم گیری افزایش میدن و گواه بر این ادعا درصد های کنکوری سال های قبله که از تدریس های استاد محمودی استفاده کردند.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد محمودی اینجا کلیک کنید

برای دیدن همایش های جمع بندی استاد محمودی اینجا کلیک کنید

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال آینده حذف می‌شود

پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال آینده حذف می‌شود

پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال آینده حذف می‌شودReviewed by on Nov 14Rating: پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *