صفحه اصلی / اخبار / کارنامه مهندسی برق

کارنامه مهندسی برق

کارنامه مهندسی برقReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 9Rating: ۵.۰کارنامه مهندسی برقاگه شما کنکوری رشته ریاضی فیزیک هستین پس حتما تا به حال به رشته کنکوری برق فکر کردین یکی از اصلی ترین و محبوب ترین رشته های کنکور تجربی پس با ما باشید و کارنامه مهندسی برق .

کارنامه مهندسی برق رو با تحلیل برای کنکوری های رشته ریاضی فیزیک قرار دادم.

اگه شما کنکوری رشته ریاضی فیزیک هستین پس حتما تا به حال به رشته کنکوری برق فکر کردین یکی از اصلی ترین و محبوب ترین رشته های کنکور تجربی پس با ما باشید و کارنامه مهندسی برق .

Attention: The internal data of table “25” is corrupted!

در تحلیل کارنامه فوق👆👆👆خواهیم داشت:

دوره هایی که داوطلبان این سه کارنامه قبول شده اند.روزانه می باشدوهمانطورکه قبلا گفته شد گزینش در دوره های روزانه می توانداستانی،ناحیه ای(بومی)،قطبی یا کشوری باشد.

_شهرمحل سکونت داوطلب منطقه۱تهران می باشد

_شهر محل سکونت داوطلب منطقه۲نجف آبادمی باشد.

-شهرمحل سکونت کارنامه منطقه۳میاندوآب می باشد.

🔴تاثیر۲۵درصدی معدل در۳کارنامه فوقرروشن است:

معدل داوطلب منطقه۱: ۱۹/۷۷

معدل داوطلب منطقه۲: ۱۹/۷۷

معدل داوطلب منطقه۳: ۱۹/۱۶

🔴میانگین درصددروس عمومی در کارنامه های:

منطقه۱:۸۹%

منطقه۲: ۷۵%

منطقه۳: ۸۲%

🔴میانگین درصددروس اختصاصی در کارنامه های:

منطقه۱: ۶۲%

منطقه۲: ۳۷%

منطقه۳:۷۰%

کارنامه مهندسی برق

_در کارنامه ی منطقه۱ امتیاز ویژه ی دروس عمومی علاوه بردرصدبالای درس عربی با انحراف معیار بالاودرس دینی با ضریب۳ درصد۱۰۰درس زبان می باشد.که تاثیراین دروس ارزشمند را درتراز دروس عمومی نمیتوان نادیده گرفت.

در دروس اختصاصی داوطلب در درس شیمی نسبتا ضعیف عمل کرده ومیانگین درصددروس اختصاصی را کاهش داده است‌.اگرچه میانگین درصدکسب شده در این درس دررشته ی ریاضی ‌پایین است اما کسب درصدبالا در این درس میتوانست امتیاز ویژه ای به داوطلب دهدوتراز ورتبه ی داوطلب را تا حدزیادی کاهش داده وحتی به دورقمی برساند.این داوطلب شانس قبولی در تمامی گزینش هارا در دانشگاهای مطرح این رشته دارد.

_در کارنامه ی منطقه۲درصددرس تخصصی اصلی یعنی ریاضی باضریب۴میانگین درصددروس اختصاصی راتاحدچشمگیری کاهش داده است واختلاف میانگین دروس عمومی وتخصصی بسیارچشمگیرشده است.که تاثیراین درس در ترازامکان انتخاب رشته ی آزادانه تر را از داوطلب گرفته است ودانشگاهی که داطلب پذیرفته شده است از دانشگاه های برتراین رشته می باشدو و موردی که شانس قبولی این داوطلب را افزایش داده است نوع گزینش بومی است‌.می توان احتمال دادامکان تحصیل در دانشگاه های برترکه گزینش کشوری دارد می توانست برای این داوطلب پایین باشد.

_در کارنامه ی منطقه۳رتبه ی تک رقمی داوطلب در منطقه جلب نظرمی کندودرصد۱۰۰درس عربی با انحراف معیار بالا امتیاز ویژه ی لازمه را به داوطلب داده است واز همه مهمتر بین میانگین درصددروس عمومی واختصاصی نسبتا تعادل برقرار است وهمین امر موجب افزایش تراز کل داوطلب نیزشده است‌.این داوطلب شانس قبولی در تمامی گزینش هارادر دانشگاه های مطرح این رشته‌ دارد.

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی رشته برق از نگاه کارشناس ارشد

معرفي رشته برق از نگاه کارشناس ارشدReviewed by مدیر on Jul 5Rating:  اکبر قاسمی زاده- …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *