صفحه اصلی / مشاوره و برنامه ریزی کنکور / طرح های ویژه مشاوره ای / پکیج کامل موسسه حرف آخر با تخفیف ویژه

پکیج کامل موسسه حرف آخر با تخفیف ویژه

پکیج کامل موسسه حرف آخر با تخفیف ویژهReviewed by مدیر on Sep 2Rating:

پکیج کامل موسسه حرف آخر برای کنکور ۹۷ ویژه داوطلبان کنکور رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی (سفارش محصولات حرف آخر)

برای اولین بار تصمیم گرفتیم تا یک پکیج کامل متناسب با شرایط داوطلب ارائه بدهیم.یعنی چه ؟؟؟ پکیج کامل موسسه حرف آخر

در واقع این پکیج کامل برای هر فردی با توجه به سطح علمی ، تایم مطالعه ، آزمون آزمایشی و … متفاوت خواهد بود.اما بعضی از دروس به صورت ثابت در این پکیج قرار می گیرند :

پکیج کامل موسسه حرف آخر

ادبیات استاد محسن منتظری :

این مجموعه بی نظیر شامل روش های تست زنی ادبیات کنکور می باشد که به صورت کاملا حرفه ای و به دور از هرگونه اضافه گویی توسط استاد منتظری ضبط شده است.پکیج ادبیات حرف آخر  شامل مباحث آرایه های ادبی کنکور ، قرابت معنایی و املا و لغت کنکور می باشد که در واقع حدود ۱۷ تست کنکور ادبیات را شامل می شود.روش منحصربفرد تدریس املا و واژگان که از انیمیشن و تصویرسازی استفاده شده این پکیج را تبدیل به یکی از پرفروش ترین پکیج های ادبیات کنکور کرده است.اگر نمونه ها را ببینید با ما هم عقیده خواهید شد.

مشاهده نمونه تدریس های ادبیات حرف آخر

توجه داشته باشید که همراه با این پکیج ها روش مطالعه درس ادبیات را هم از مشاورین ما خواهید آموخت. چگونه ادبیات کنکور را بخوانیم؟

دین و زندگی حرف آخر یا همان دینی صد استاد یوسفیان پور :

استاد علیرضا یوسفیان پور

بدون شک بهترین استاد دین و زندگی کنکور استاد علیرضا یوسفیان پور می باشد، کسی که توانسته بیش از ۵۰۰ صفحه متن کتاب و بیش از ۳۰۰ آیه را به صورت رمزگردانی، انیمیشن و تصویرسازی در آوَرَد طوری که شما با خواندن فقط یک بار مطالب، به همه آن ها مسلط شوید و بدون حفظ کردن و بدون فراموشی دین و زندگی کنکور را بخوانید.
استاد یوسفیان پور همچنین مدرس بزرگ ترین همایش های تاریخ درس دین و زندگی در کشور می باشد با برگزاری بیش از ۱۰۰ همایش موفق در ۳۰ شهر کشور.
این پکیج بخصوص برای افرادی که سال ها از درس فاصله گرفته اند و یا افرادی که بعد از مدت ها می خواهند مجددا کنکور بدهند بسیار مفید است.با دینی صد استاد یوسفیان پور شما به جای آنکه ۹ ماه دین و زندگی بخوانید در کمتر از یک هفته و با صرف ۴۰ ساعت کل دین و زندگی را یاد می گیرید و این یعنی پس انداز زمان برای مطالعه دروس اختصاصی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دینی حرف آخر بهترین منبع برای دین و زندگی کنکور است شک نکنید. برای اثبات این ادعا حتما ویدیوهای زیر را ببینید:

مشاهده ویدیوهای تدریس دینی استاد یوسفیان پور

عربی جامع استاد واعظی :

آیا شما هم جزو کسانی هستید که میخواهند عربی کنکور را بالای ۸۴ درصد بزنند؟؟؟ برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم.(عربی ۱۰۰ درصد تضمینی که برخی دوستان می گویند فقط یک شعار است)

عربی کنکور استاد محمد واعظی قوی ترین پکیج عربی کنکور می باشد.کافیست نمونه تدریس ها را مشاهده کنید تا به ادعای ما پی ببرید. عربی موسسه حرف آخر شامل آموزش صفر تا صد عربی کنکور بوده و تمام روش های تست زنی عربی در این پکیج آموزش داده شده است.از همه مهمتر اینکه تست های کنکورهای جدید هم داخل این پکیج حل شده است.اما تفاوت عربی حرف آخر با سایر مجموعه ها چیست؟؟؟
عربی حرف آخر استاد واعظی، کل عربی را از صفر تا صد پوشش می دهد طوری که اگر حتی کلمه ای از عربی نمی دانید می توانید با این پکیج شروع فوق العاده ای داشته باشید.
یکی دیگر از ویژگی های این پکیج عدم پراکنده گویی مطالب می باشد برای مثال مبحث ترجمه یک بار تدریس می شود و از این شاخه به آن شاخه نداریم.
مهم تر از همه مدت زمان دی وی دی ها کمتر از ۳۰ ساعت است که در مقایسه با رقبا تایم فوق العاده ایست.

مشاهده تدریس مباحث عربی کنکور توسط استاد واعظی

شاید برای بعضی از شما عزیزان ، مطالعه این درس خسته کننده باشد ولی با شیوه آموزشی عربی استاد واعظی عاشق خواندن عربی خواهید شد.در نمونه تدریس ها کاملا مشهود است.

زبان جامع استاد محمودی :

یکی از بهترین پکیج های زبان انگلیسی کنکور، پکیج زبان حرف آخر می باشد.این مجموعه قدرتمند توسط استاد مجتبی محمودی ضبط شده و شامل مباحث لغات، گرامر، درک مطلب، کلوزتست و ریدینگ می باشد.ویژگی این پکیج که در هیچ مجموعه کنکوری یافت نمی شود استفاده از انیمیشن و تصویرسازی در آموزش لغات و گرامر است.تا نمونه ها را نبینید به قدرت این پکیج ایمان نمی آورید

نمونه تدریس زبان استاد محمودی

پکیج زبانی که برایتان تدارک دیده ایم طبق گفته خود استاد محمودی، جایگزین کلاس های وی می باشد و به جای شرکت در کلاس های کنکور استاد محمودی می توانید این پکیج را با هزینه ای بسیار کمتر در اختیار داشته باشید.

محاسبات سریع استاد منتظری :

هر کسری هر حاصلضربی هر محاسبه ای که برای شما سخت و وقت گیر بود حالا با ابداع و اختراع استاد منتظری زیر ۵ ثانیه حل خواهد شد.روشی منحصربفرد که بطور چشمگیری سرعت عمل شما را در محاسبات عددی بالا می برد.بخصوص در مسائل شیمی کنکور که کار برای شما عین آب خوردن شده است.بی چون و چرا این مجموعه در همه پکیج هایی که ما برای شما گلچین می کنیم وجود دارد.

با پکیج محاسبات حرف آخر یک گام جلوتر از دیگران باشید

توصیه می کنم حتما ویدیوی زیر را ببینید:

مشاهده قسمتی از محاسبات عددی فوق سریع

پکیج های فوق بصورت ثابت روی پک کامل قرار می گیرند.باقی پکیج ها متناسب با وضعیت درسی و تحصیلی شما خواهد بود.از بین پکیج های زیر مشاورین حرف آخر برای شما بهترین ها را انتخاب خواهند کرد :

  • فیزیک حرف آخر با تدریس استاد کامیار
  • زیست شناسی حرف آخر با تدریس اساتید شعبانی، روان و شاکری
  • ریاضیات حرف آخر با تدریس بهترین مدرس ریاضیات کنکور استاد منتظری
  • شیمی حرف آخر با تدریس غول شیمی کنکور کشور دکتر شیروانی

توضیحاتی مختصر راجع به پکیج های سایر اساتید :

استاد منتظری : بهترین استاد ریاضیات کنکور کشور با تالیفات فراوان در زمینه ریاضیات کنکور.پکیج ریاضی حرف آخر همیشه آپدیت و به روز هست و به همراه کتاب کار این استاد عرضه می شوند.سبک تدریس ریاضی استاد منتظری کاملا متفاوت بوده و این را در نمونه تدریس هایشان می توان فهمید.آموزش با الگو و نقشه راه چیزیست که در هیچ پکیج کنکوری نمی توانید پیدا کنید

با پکیج های حرف آخر شما الگوها را یاد می گیرید تا بتوانید همه تست ها را حل کنید نه اینکه برای هر تست یک تکنیک!!!

تذکر خیلی مهم : بچه های عزیز و والدین گرامی ، دروس اختصاصی برای کنکور بسیار حیاتی می باشد پس به هر فرد تازه کاری که خود را برترین مدرس می داند به راحتی اعتماد نکنید مفتخریم بگوییم که کادر آموزشی حرف آخر متشکل از اساتید مجرب و کارآزموده می باشد.

شیمی حرف آخر با دکتر شیروانی : یکی از با سابقه ترین اساتید حرف آخر در امر آموزش هستند.با افتخار مدعی هستیم که پکیج های شیمی دکتر شیروانی مورد اعتمادترین مجموعه های شیمی کنکور هستند.طوریکه با دیدن این پکیج ها شما به تمام تست ها مسلط خواهید شد.ابداع دکتر شیروانی در حل مسائل شیمی کنکور هست که بیش از پیش حل مسائل را برای شما راحت می کند.اینطور بگوییم بهتر است : سریع ترین روش برای حل تست های شیمی را فقط در پکیج شیمی حرف اخر می توانید بیابید

حل مسائل شیمی کنکور با روش ابداعی استاد شیروانی

مهندس کامیار مدرس فیزیک حرف آخر : در مورد این استاد همین قدر بدانید که مفهومی ترین روش های حل تست های فیزیک را در مجموعه های حرف آخر ایشان ارائه می کند و مهم تر از همه شما فیزیک کنکور را با الگو و نقشه راه یاد می گیرید یعنی دیگر نیازی نیست برای هر تست یک روش بلد باشید!!!!! با یک الگو همه تست ها را حل کنید.

نمونه تدریس حل تست های فیزیک با الگو

نمونه تدریس سایر اساتید حرف آخر  را می توانید از اینجــــا مشاهده کنید :

نمونه تدریس های حرف آخر

امـــا شرایط و تخفیفات ویژه ای که قولش را داده بودیم :

تخفیف حرف آخر

هر داوطلب کنکور در صورتیکه پکیج کامل موسسه حرف آخر را تهیه کند در دروس اختصاصی مشمول ۲۰ درصد تخفیف خواهد شد

علاوه بر این اگر داوطلبی دارای معدل کل یا کتبی ۱۷ به بالا باشد مشاوره ویژه حرف آخر را دریافت خواهد کرد.

البته اگر تراز شما در آزمون های قلمچی بالای ۶۰۰۰ باشد بازهم مشاوره و برنامه ریزی ویژه حرف آخر را دریافت می کنید.

با ارسال عکس کارنامه ممهور خود به تلگرام ۰۹۱۲۰۵۶۰۲۵۶ کد تخفیف و کد مشاوره ویژه خود را دریافت نمایید.

آیا پکیج کامل موسسه حرف آخر، مشاوره هم خواهد داشت ؟؟؟ به چه صورت؟؟؟

بله دوستان در موسسه حرف آخر یک برنامه فوق العاده حرفه ای با نظارت برترین اساتید کنکور، رتبه برترها و مشاورین برتر برای پکیج ها نوشته شده که متناسب با سطح هر داوطلب تغییراتی را خواهیم داد.علاوه بر این ها نحوه مطالعه هر درس را نیز به شما آموزش می دهیم.دقت کنید که حتی اگر بهترین منابع کنکور را نیز داشته باشید ولی نحوه استفاده از آن را ندانید عملاً به دردتان نخواهد خورد.به صورت تلفنی و از طریق ایمیل یا تلگرام با مشاورین در ارتباط خواهید بود.

پکیج کامل موسسه حرف آخر را به چه صورت سفارش دهیم؟؟؟ سفارش محصولات حرف آخر به چه صورت است؟

برای سفارش این پکیج که توسط برترین اساتید کنکور کشور گردآوری شده با تخفیف های فوق الذکر فقط و فقط با شماره های زیر تماس بگیرید.در غیر اینصورت هیچ مسئولیتی به عهده این وبسایت و این مرکز آموزشی نخواهد بود.

۲۳ ۶۶۶ ۶۶۵ – ۰۲۱

۲۱۴۸ ۶۶۵۷ – ۰۲۱

 

زیر همین پست سوال های خود را می توانید بپرسید.

 

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

تکنیک افزایش سرعت تست زنی

تکنیک افزایش سرعت تست زنیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 25Rating: ۵.۰تکنیک افزایش سرعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *