صفحه اصلی / اخبار / همایش دینی استاد یوسفیان پور

همایش دینی استاد یوسفیان پور

همایش دینی استاد یوسفیان پورReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 12Rating: ۵.۰همایش دینی استاد یوسفیان پوراستاد یوسفیان پور شناخته شده در کل کشور برای درس دینی هست ، خیلی از کنکوری ها با استفاده از پکیج های دینی استاد یوسفیان پور به درصد های خیلی خوبی رسیدن که این درصد ها شاید برای خیلی ها یک رویا بوده باشه ولی با این تدریس های استاد این کاملا ممکنه پس باهم بخونیم مراجب همایش دینی استاد یوسفیان پور .

همایش دینی استاد یوسفیان پور از سری همایش های جمع بندی برای کنکور.

استاد یوسفیان پور شناخته شده در کل کشور برای درس دینی هست ، خیلی از کنکوری ها با استفاده از پکیج های دینی استاد یوسفیان پور به درصد های خیلی خوبی رسیدن که این درصد ها شاید برای خیلی ها یک رویا بوده باشه ولی با این تدریس های استاد این کاملا ممکنه پس باهم بخونیم مراجب همایش دینی استاد یوسفیان پور .

👈همایش جمع بندی دین و زندگی استاد یوسفیان پور چطور همایشی هست که تدریس های استاد شامل

👈 جمع بندی آیات و روایات دین و زندگی کنکور
👈 نکات ترکیبی آیات و متون
👈 حل تست های کنکور چند سال اخیر به همراه ارائه سریع ترین روش های تست زنی
👈همچنین در این همایش برای اولین بار از کتاب مصور دین و زندگی ویژه جمع بندی رونمایی خواهد شد.

همانطور که مطلع هستید استاد یوسفیان پور به عنوان اولین مولف کتاب مصور دین و زندگی کنکور در کشور شناخته می شود و روش های نوینی که برای تدریس دین و زندگی به کار می برند باعث شده تا بسیاری از مشاوران و کارشناسان تحصیلی، این استاد را بهترین استاد دین و زندگی کنکور در کشور بدانند.

همایش دینی استاد یوسفیان پور

همایش های دینی در تبریز و ارومیه و مشهد برگزار شد و نتیجه این همایش ها درصد بالایی بود که شرکت کننده های همایش تو اولین آزمون آزمایشی شرکت کرده بودن.

در اینجورمواقع خیلی ها میپرسن مگه یک همایش دوروزه چقدر میتونه تاثیر داشته باشه ؟در جواب این افراد باید بگم که تدریس استاد یوسفیان پور چون بر مبنای انیمیشن و الگو سازیه و همچنین رمزگردانی که تمام آیات و روایات و متن رو با ۱۴ الگو برای شما تدریس میکنن ، و اینجاست که باید بگم مهم نیست چقدر دینی خوندین و یا چقدر به دینی مسلط هستین ، با شرکت تو همایش های دینی استاد یوسفیان پور شما میتونید به سطحی برسید که به بیش از ۷۰ درصد سوالات کنکور پاسخ بدین.

برای دیدن همایش های دینی استاد یوسفیان پور اینجا کلیک کنید.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد یوسفیان پور اینجا کلیک کنید.

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

دینی سال دوم ، ۱۴ الگوی طلایی

دینی سال دوم ، ۱۴ الگوی طلاییReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 26Rating: ۵.۰دینی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *