صفحه اصلی / اخبار / معرفی شیمی دوم

معرفی شیمی دوم

معرفی شیمی دومReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 11Rating: ۵.۰معرفی شیمی دومدرس شیمی یکی از دروس اختصاصی و سخت کنکوره که خیلی ها درصد خوبی کسب نمیکنن ولی باید بگم با تدریس استاد شیروانی این درس سخت طوری راحت میشه که حتی فکرشم نمیتونید بکنید یک از پکیج های استاد شیروانی شیمی سال دوم هستش پس با معرفی شیمی دوم همراه ما باشید.

معرفی شیمی دوم استاد شیروانی رو برای همه توصیه میکنم.

درس شیمی یکی از دروس اختصاصی و سخت کنکوره که خیلی ها درصد خوبی کسب نمیکنن ولی باید بگم با تدریس استاد شیروانی این درس سخت طوری راحت میشه که حتی فکرشم نمیتونید بکنید یک از پکیج های استاد شیروانی شیمی سال دوم هستش پس با معرفی شیمی دوم همراه ما باشید.

❎ در فصل اول سال دوم

با مفاهیم پایه اتم آشنا می‌شیم.حرکت الکترونها در اطراف هسته و نحوه قرار گرفتن اونا به زیبایی نشان داده شده .چهار عدد کوانتومی با انیمیشنهای متنوع به راحتی تو ذهن شما ثبت میشه و ارتباط اونا در جمع‌بندیهای متنوع و اصولی که ارائه میشه سبب میشه که هر سوالی از اعداد کوانتومی به راحتی قابل پاسخگویی باشه.انرژی یونش یکی دیگر از مطالبی هست که تو این فصل مورد بحث و بررسی قرار می‌گیره.

معرفی شیمی دوم

❎ در فصل جدول تناوبی

باید بار چگونگی ایجاد جدول تناوبی، گروه و دوره و از همه مهمتر، روندهای تناوبی آشنا میشید .با ارائه انیمیشنهای بسیار مفهومی،روندهای تناوبی به یکی از شیرین‌ترین موضوعات شیمی تبدیل میشه و جمع‌بندیهایی که به کمک انیمیشن ارائه می‌شه چنان قدرت شما را در تجزیه و تحلیل مطلب این فصل بالا میبره که دیگه تستها و سوالات نمیتونن صفت سختی را به خودشون بگیرن.

❎ جادوی انیمیشن در فصل سوم سال دوم

اوج می‌گیره و نحوه تشکیل ترکیبات یونی،تعداد الکترون رد و بدل شده،تغییرات شعاع در تبدیل اتم به یون و تغییرات شعاع یونها در جدول به راحتی تدریس و تفهیم میشه. در تشکیل ترکیبات یونی،نقل و انتقالات الکترونی به زیبایی با انیمیشن‌های متنوع تدریس میشه و تو ذهن شما حک خواهد شد.

❎ پس از دیدن جلسات رسم ترکیبات کووالانسی به توانایی خارق‌العاده‌ای در بررسی ترکیبات کووالانسی می‌رسید به نحوی که حتی نیازی به قلم و کاغذ ندارید و همه چیز تو ذهنتون صورت میگیره.هیچ موضوعی در این فصل بی دلیل ارائه نخواهد شد و هر آنچه رو که خواهید آموخت با دلیل و منطق هست. شیمی یعنی ترکیبات آلی. تا به حال بیش از ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ترکیب آلی سنتز و شناسایی شده است و ترکیبات معدنی در مقابل آنها از نظر تعداد بسیار ناچیز هستند.رسم و نامگذاری این ترکیبات با سیستم‌های تدریسی که ارائه می‌شود بسیار ساده و مفهومی است.دیگر ترکیبات آلی سخت نیست.

این از شیمی سال دوم ، میبینید با دیدن این تدریس ها چقدر میتونید تو شیمی وموفقیتتون پیشرفت داشته باشید برای دیدن نمونه تدریس ها اینجا کلیک کنید و برای دیدن پکیج های شیمی اینجا کلیک کنید.

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور های 95

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور های ۹۵ اعلام شد + تغییرات مهم

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور های ۹۵ اعلام شد + تغییرات مهمReviewed by on …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *