صفحه اصلی / اخبار / معرفی زیست گیاهی

معرفی زیست گیاهی

معرفی زیست گیاهیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 31Rating: ۵.۰معرفی زیست گیاهی برای کنکوری های تجربی میتونه اهمیت بالایی داشته باشه.با توجه به ضریب ۴ درس زیست و تعداد سوالات بالا یعنی ۵۰ سوال در کنکور ، نشون دهنده اهمیت این درس و شرایط مطالعه این درسه که باید توجه ویژه ای به این درس بشه پس همراه ما باشید با یکی از پرفروش ترین پکیج های زیست یعنی معرفی زیست گیاهی .

معرفی زیست گیاهی برای کنکوری های تجربی میتونه اهمیت بالایی داشته باشه.

با توجه به ضریب ۴ درس زیست و تعداد سوالات بالا یعنی ۵۰ سوال در کنکور ، نشون دهنده اهمیت این درس و شرایط مطالعه این درسه که باید توجه ویژه ای به این درس بشه پس همراه ما باشید با یکی از پرفروش ترین پکیج های زیست یعنی معرفی زیست گیاهی .

پکیج زیست گیاهی حرف آخر با تلاش شبانه روزی اساتید موسسه حرف آخر به صورت فول انیمیشن آماده شده تا شما عزیزان در کمترین زمان ممکن بیشترین بازده رو از زیست گیاهی کنکور داشته باشید.

از کنکور سال ۹۲ تا ۹۴  و آزمون های جامع کنکور در سال ۹۴ و آزمون های جامع سنجش بررسی ها نشون داده هر سال بیشتر از سال قبل درصد سوالات گیاهی بیشتر میشه یعنی از کل ۵۰ سوال حدودا ۷ تا ۱۱ سوال مربوط می شود به زیست گیاهی که این تعداد سوال ۱۵ تا ۲۰ درصد از سوالات زیست رو به خودش اختصاص میده یعنی بیشتر از یک پنجم سوالات.

معرفی زیست گیاهی

زیست گیاهی شامل فصل های ۹ و ۱۰ سال سوم دبیرستان-ژنتیک گیاهی که بخشی در فصل ۸ سال سوم و بخشی هم در ژنتیک جمیعت یعنی فصل ۵ پیش دانشگاهی و قسمت های پایانی فصول ۳ و ۶ و۷ و ۸ سال دوم دبیرستان هستش.

از بخش های پر اهمیت زیست گیاهی کنکور میشه اشاره کرد به قسمت های پایانی فصل ششم سال دوم با وجود حجم کمی که دارند بسیار حائز اهمیت هستش بطور تقریبی ۵ سوال را به خود اختصاص می دهند چرخه تولید مثل نهاندانگان و بازدانگان-حرکت های گیاهی-هورمون های گیاهی-ویژگی های کلی گیاهان و توجه به استثناهایی مثل خزه هم از قسمت های پر اهمیت زیست می باشند.

ویژگی های پکیج زیست گیاهی حرف آخر استاد شعبانی :

– حل حدود ۵۰۰ تست با پاسخ های کامل
– تحلیل خط به خط کتاب درسی
– تدریس فوق العاده مفهومی و ریشه ای زیست گیاهی که تا به حال در ایران انجام نشده
– تدریسی فوق العاده شگفت انگیز از فصل  بسیار مهم  مثل شارش انرژی به حدی که شما را به اوج قدرت تست زنی می رساند
– همگی فقط در یک محصول از ریشه تا میوه

شیمی صد

درباره مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *