صفحه اصلی / اخبار / مدرس دین و زندگی حرف آخر

مدرس دین و زندگی حرف آخر

مدرس دین و زندگی حرف آخرReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jul 2Rating: ۵.۰مدرس دین و زندگی حرف آخر یعنی استاد یوسفیان پور و استاد یوسفیان پور یعنی درصد ۱۰۰ دینی.خیلی از کنکوری ها استاد یوسفیان پور رو بدون چون و چرا بهترین مدرس دین و زندگی کنکور میدونن ، بهترین روش تدریسی که ممکنه وجود داشته باشه به صورت تمام و کمال در تدریس استاد یوسفیان پور هستش و مدرس دین و زندگی حرف آخر محبوب ترین مدرس کنکوری هم شناخته میشه.

مدرس دین و زندگی حرف آخر یعنی استاد یوسفیان پور و استاد یوسفیان پور یعنی درصد ۱۰۰ دینی.

خیلی از کنکوری ها استاد یوسفیان پور رو بدون چون و چرا بهترین مدرس دین و زندگی کنکور میدونن ، بهترین روش تدریسی که ممکنه وجود داشته باشه به صورت تمام و کمال در تدریس استاد یوسفیان پور هستش و مدرس دین و زندگی حرف آخر محبوب ترین مدرس کنکوری هم شناخته میشه.

خب بریم سراغ روش تدریس استاد یوسفیان پور :

قبل اینکه روش استاد یوسفیان پور رو براتون معرفی کنم لازمه بدونید استاد یوسفیان پور در زمان کنکور خودشون با روش خودشون دینی صدو رو با درصد ۱۰۰ رد کردن و بعد با کامل تر کردن روش الان برترین مدرس دینی کنکور هستن.

روش تدریس استاد یوسفیان پور بر مبنای انیمیشن و الگو سازی هستش ، یعنی یک تدریس که تمام مفاهیم در مورد یک مبحث رو شامل میشه در انیمیشن برای شما به نمایش در میاد و با توضیحات و با الگوهای استاد تمام مباحث اون تصویر برای شما بیان میشه.

مدرس دین و زندگی حرف آخر

قدرت یادگیری از روی تصویر سازی و الگو سازی استفاده از نیکره راست مغز شما هستش که باعث میشه مطالب برای مدت خیلی خیلی زیادی در حافظه شما ثبت بشه.

برای مثال در انیمیشن حکمت برای شما مباحثی مثل هدف ، هدایت ، تقدیر ، اتقان صنع ، پیوستگی و … هم بیان میشه ، و هرکدوم از این موارد با توضیحات کامل استاد برای شما تدریس میشه.

شما با دیدن یک سوال در مورد هر کدوم از موارد بالا انیمیشن مورد نظر برای شما تداعی میشه و شما میتونید با سرعت بالا گزینه درست رو بزنید.

در کنکور ۹۷ هم کنکوری هایی که از تدریس های استاد یوسفیان پور استفاده کرده بودن به توفیق خیلی خوبی رسیدن ، پیام تبریک زیاد کنکوری ها و اینکه تونستن در درس دینی به خوبی عمل کنن نشون دهنده تاثیر عالی استاد یوسفیان پور در تدریس هستش.

حتی همایش های جمع بندی استاد یوسفیان پور هم با اقبال خوبی روبرو شد ، تقریبا همه کسانی که در همایش ها حضور داشتن بالاتفاق بر تاثیر زیاد تدریس استاد در یادگیری و تست زنی کنکور اشاره کردن.

برای همین هم اگه شما برای کنکور ۹۸ برنامه ریزی کردین و میخواین در کنکور ۹۸ به موفقیت برسید نباید از درس ضریب ۳ دینی  غافل بشید با دیدن تدریس های استاد یوسفیان پور میتونید موفقیتتون رو در کنکور تضمین کنید.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد اینجا کلیک کنید

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

دینی سال سوم ، ۱۴ الگوی طلایی

دینی سال سوم ، ۱۴ الگوی طلاییReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 28Rating: ۵.۰دینی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *