صفحه اصلی / اخبار / لغات ادبیات کنکور

لغات ادبیات کنکور

لغات ادبیات کنکور یکی از مباحث کلیدی در درس ادبیات کنکور هستش.

درس ادبیات کنکور درسته یک درس عمومیه ولی ضریب ۴ بودنش اونو در کنار دروسی مثل زیست تجربی و ریاضی رشته ریاضی قرار میده و این نشون دهنده اهمیت این درسه و مبحث لغات ادبیات کنکور هم یکی از مهمترین مباحث این درسه.

وقتی به بررسی بودجه بندی درس ادبیات کنکور می پردازیم مبحث لغات ادبیات کنکور خودشو نشون میده این مبحث در سال های اخیر با داشتن ۵ یا ۶ سوال یک پنجم سوالات این درسو در بر میگیره.

ادبیات کنکور درسته بیشتر از دروس دیگه عمومی مورد توجه کنکوری هاست ولی آمار و ارقام نشون میده که بیش از ۷۰ درصد کنکوری ها در این درس نمیتونن به درصد ۵۰ برسن.

لغات ادبیات کنکور

این از اهمیت این درس که باعث میشه حساب ویژه ای روی این درس باز کنیم.

وقتی برا دروسی که مربوط به زبان هست میرسیم از جمله ادبیات خودمون ، عربی و انگلیسی ، لغات نقش ویژه ای رو در این درس ها به عهده داره.

علاوه بر اینکه از خود مباحث لغات سوالاتی مطرح میشه که در ادبیات این سوالات تا ۶ سوال هم میرسه ، بلد بودن معانی لغات باعث میشه تا در مباحث دیگه مثل قرابت معنایی و… بتنید به خوبی عمل کنید.

خب یادگیری لغات با اینکه مهمه ولی باعث بی حوصلگی دانش آموزا میشه و نمیتونن زیاد وقت روی این مباحث بذارن ، در اینجا استفاده از روش های جدید آموزشی میتونه مشکلاتو به راحتی حل کنه.

استاد منتظری مدرس ادبیات کنکور هستند که در تدریسشون از الگو سازی و انیمیشن استفاده میکنن.

استفاده از این روش علاوه بر جذابیت آموزش باعث افزایش بازدهی در یادگیری هم میشه.

در تدریس لغات و واژگان استاد منتظری چون از الگوسازی و انیمیشن استفاده شده ، نیمکره راست مغز شما درگیر این یادگیری میشه و این یعنی یادگیری برای همیشه ، شما یک بار با این روش برای همیشه به لغات ادبیات مسلط میشید.

پس اگه براتون موفقیت در کنکور اهمیت داره و میخواین از ۴ درصد این درس عمومی بیشترین استفاده رو بکنید حتما از تدریس های استاد منتظری استفاده کنید.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد منتظری اینجا کلیک کنید

برای دیدن پکیج های استاد منتظری اینجا کلیک کنید

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

چرا باید به دروس عمومی در کنکور اهمیت دهیم ؟

چرا باید به دروس عمومی در کنکور اهمیت دهیم ؟Reviewed by Admin-w on Aug 19Rating: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *