صفحه اصلی / اخبار / دینی صد

دینی صد

دینی صدReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 30Rating: ۵.۰دینی صد استاد یوسفیان پور برترین مجموعه دینی کشور برای کنکوری ها.حتما شما تا بحال اسم استاد یوسفیان پور رو شنیدین ، مدرس دینی کنکور و مجموعه دینی صد که با روش تدریس منحصر به فردشون کنکوری های زیادی رو به رشته و دانشگاه مورد علاقشون رسوندن.

دینی صد استاد یوسفیان پور برترین مجموعه دینی کشور برای کنکوری ها.

حتما شما تا بحال اسم استاد یوسفیان پور رو شنیدین ، مدرس دینی کنکور و مجموعه دینی صد که با روش تدریس منحصر به فردشون کنکوری های زیادی رو به رشته و دانشگاه مورد علاقشون رسوندن.

استاد یوسفیان پور به عنوان برترین مدرس دینی کشور هستند که با انیمیشن و الگو سازی دینی رو به صورت کاملا مفهومی تدریس میدن و شعار این مجموعه (با ۱۴ الگو بالای ۹۰درصد) هست که نشون از کیفیت بالای این روش و نتیجه بخش بودنش داره.

در روش تدریس استاد یوسفیان پور و مجموعی دینی صد ابتدا مباحث با استفاده از انیمیشن به صورت کاملا مفهومی تدریس میشه به طوری که کنکوری کاملا مبحث مورد نظر و منظورشو درک میکنه که این باعث تسلط میشه و بعد از اون استاد با حل کردن سوالات کنکور سال های اخیر این اطلاعات رو برای همیشه در ذهن داوطلب تثبیت میکنه.

چون در این روش از انیمیشن استفاده شده در نتیجه نیم کره راست مغز درگیر به خاطر سپردن اطلاعات میشه و نتیجه این کار شگفت انگیزه شما با دیدن روی سوال اون مبحث به صورت تصویر جلوی شما مجسم میشه و میتونید به راحتی به اون سوال پاسخ بدین.

دینی صد

دینی صد شامل تدریس های :

دینی سال دوم

دینی سال سوم

دینی سال چهارم

پکیج جمع بندی

هستش که پکیج جمع بندی عضو جدید این مجموعه و برای روز های آخر کنکور تهیه شده.

در دیدن این پکیج ها نیاز نیست که شما قبلا دینی خونده باشید یا نه ، چون بت تدریس استاد یوسفیان پور از پایه تا کامل به شما تدریس میشه و ویژگی این یادگیری در اینه که حتی یک کلمه رو هم نیاز نیست حفظ کنید و همچنین با روش مخصوص استاد در آیات شما تبدیل به آیه خوان میشید و هیچ سوالی در مورد آیه نیست که نتونید پاسخ ندین.

برای ورود به سای دینی صداینجا کلیک کنید

برای مشاهده نمونه تدریس های دینی اینجا کلیک کنید

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

دینی سال چهارم ، ۱۴ الگوی طلایی

دینی سال چهارم ، ۱۴ الگوی طلاییReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 29Rating: ۵.۰دینی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *