صفحه اصلی / اخبار / درس زبان کنکور به زبان فارسی

درس زبان کنکور به زبان فارسی

درس زبان کنکور دومین درس به عنوان زبان خارجیه که در کنکور قرار داره و یکی از کابوس های دروس عمومیه.

اگه قبلا در کنکور شرکت کردین و یا امسال اولین باره در کنکور شرکت خواهید کرد حتما باید با درس زبان کنکور دست و پنجه نرم کنید ، در شرایطی که خیلی ها زمان خاصی به درس زبان کنکور اختصاص نمیدن و در پاسخ نامه یا خالی یا به چند سوال اکتفا میکنند از اهمیت این درس غافل هستند.

درس زبان کنکور

درس انگلیسی که به عنوان زبان بین المللی انتخاب شده و بلد بودن زبان امروزه جزو سواد به حساب میره ، در کنکور دارای اهمیت خاص خودشه ، این درس در کنکور به صورت عمومی دارای ضریب ۲ است ولی به این ضریب کم فریب نخورید چون بخاطر اینکه خیلی از کنکوری ها در تست زنی زبان کنکور کوتاهی میکنند و رغبتی به این درس ندارن باعث میشه این درس تبدیل به پله موفقیت دیگران بشه.

اگه شما هم بخواین فقطه به کتاب های درسی اکتفا کنید در کنکور زبان به مشکل برمیخورید چرا که بدون استفاده از راهنمایی و فیلم های کمک آموزشی یادگیری یک زبان خارجی که دارای اصول و و قواعد های خاص خودش است خیلی سخت تره پس باید یک منابع کمکی در کنارتون داشته باشید تا بتونه به شما در یادگیری زبان کمک کنه.

درس زبان کنکور

توصیه من اینه روی درس زبان هم وقتی اختصاص بدین و بیخیال این درس نشید ، با اینکه این درس سختیه و به قولی تو ذهن خیلیا نمیره ولی این بهانه خوبی برای از دست دادن امتیاز تاثیر گاره درس زبان نیست پس از همین الان یک برنامه برای زبان اختصاص بدین و سعی کنید در این درس خودتونو بالا بکشید تا به درصد های بالاتر برسید و در انتخاب رشته هم دسستون باز باشه.

خب سوال اینجاست چطور زمان ایجاد کنم ؟ و اصلا چطوری شرو کنم و یا سطحمو بالا ببرم؟

در جواب باید بگم بهترین انتخاب استفاده از منابع حرف آخر و تدریس های استاد محمودیه.

مهم نیست چقدر زمان تا کنکور مونده همین الان روی کلمه زبان کنکور کلیک کن و با تدریس های استاد محودی آشنا شو و درصد زبانتو برای موفقیتت خیلی بالاببر.

نمونه تدریس ها زبان استاد محمودی

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال آینده حذف می‌شود

پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال آینده حذف می‌شود

پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال آینده حذف می‌شودReviewed by on Nov 14Rating: پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *