صفحه اصلی / اخبار / تدریس زبان ، شعبده استاد محمودی

تدریس زبان ، شعبده استاد محمودی

تدریس زبان ، شعبده استاد محمودیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 11Rating: ۵.۰تدریس زبان کنکور به عنوان یکی از دروس عمومی سخت میتونه سرنوشت ساز باشه.زبان کنکور درس عمومی با ضریب ۲ هستش ولی نباید فریب این ضریب رو بخورید چرا که این درس یکی از دروس سخت به حساب میاد که حتی خیلی ها این درسو حذف کردن یا فقط روی لغات وقت گذاشتن برای همین تدریس زبان کنکور میتونه سرنوشت ساز بشه.

تدریس زبان کنکور به عنوان یکی از دروس عمومی سخت میتونه سرنوشت ساز باشه.

زبان کنکور درس عمومی با ضریب ۲ هستش ولی نباید فریب این ضریب رو بخورید چرا که این درس یکی از دروس سخت به حساب میاد که حتی خیلی ها این درسو حذف کردن یا فقط روی لغات وقت گذاشتن برای همین تدریس زبان کنکور میتونه سرنوشت ساز بشه.

وقتی حرف از درس زبان میاد خیلی ها بیخیال میشن چرا که پایه های تدریس این درس خیلی ضعیف بوده و باعث شده خوندن این درس خیلی ملال آور بشه ولی در کنکور شرایط فرق میکنه.

کنکور میدان رقابت شماست یعنی نقطه ضعف دیگران میتونه نقطه قوت شما بشه و نقطه ضعف شما منقطه قوت دیگران ، این یعنی استفاده از فرصت های موجود.

یکی از فرصت های کنکوری که رقابتش بین تمام کنکوری ها تقریبا یکسانه درس زبان کنکور هستش ، این درسو میتونیم به عنوان نقطه ضعف دیگران اسم ببریم و نتیجه این جمله این میشه که باید در این درس شما به قدرت برسید.

خب قبلا هم گفتم بخاطر تدریس نادرست پایه ای این درس خیلی ها باهاش مشکل دارن پس چطور باید تو این درس به قدرت برسیم ، یعنی باید در کلاس های زبان شرکت کرد.

تدریس زبان

یکی از کارها هم همینه که در کلاس زبان شرکت کنیم ولی اولا زمان زیادی میبره تا بتونیم در این کلاس ها برای کنکور آماده بشیم چرا که روش تدریس این کلاس ها برای کنکور مناسب نیست و دوما هزینه ها خیلی زیادی رو متحمل میشیم.

در اینجا باید بگم گزینه ای بهتر وجود داره که میتونه هم شمارو برای کنکور آماده کنه و هم هزینه کمتری رو دست شما بذاره.

استفاده از تدریس بهترین مدرس زبان کشور یعنی استاد محمودی بهترین انتخابه ، تدریس زبان استاد محمودی از پایه ای ترین مفاهیم زبان شروع میشه و با استفاده از الگوسازی و انیمیشن در تمامی مراحل تدریس شما زبان رو به صورت کاملا مفهومی یاد میگیرید.

یادگیری مفهومی زبان یعنی اینکه شما میتونید به راحتی به تمام سوالات پاسخ بدین ، روش استاد محمودی نیم کره راست مغز شمارو فعال میکنه که این امر باعث میشه مطالبی که یاد گرفتید برای مدت زمان بیشتری تو ذهن شما باقی بمونه.

خب برای درک بهتر حرفام میتونید نمونه تدریس های استاد محمودی رو ببینید تا بهتر به حرفای من پی ببرید.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد محمودی اینجا کلیک کنید

برای دیدن همایش های جمع بندی استاد محمودی اینجا کلیک کنید

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال آینده حذف می‌شود

پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال آینده حذف می‌شود

پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال آینده حذف می‌شودReviewed by on Nov 14Rating: پیش‌دانشگاهی تا ۲ سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *