صفحه اصلی / اخبار / تابستان یعنی برنامه ریزی

تابستان یعنی برنامه ریزی

تابستان یعنی برنامه ریزیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 28Rating: ۵.۰تابستان یعنی برنامه ریزی این یک جمله برای کنکوری ها باید ها و نباید های زیادی داره.شروع تابستون همیشه به معنی تفریح و بازی و سرگرمی بوده ولی این فصل برای یه گروه خاصی به معنی تلاش و مطالعه بهتر و مهم تر از اون یک برنامه ریزی برای موفقیت برای همینه که میگیم تابستان یعنی برنامه ریزی .

تابستان یعنی برنامه ریزی این یک جمله برای کنکوری ها باید ها و نباید های زیادی داره.

شروع تابستون همیشه به معنی تفریح و بازی و سرگرمی بوده ولی این فصل برای یه گروه خاصی به معنی تلاش و مطالعه بهتر و مهم تر از اون یک برنامه ریزی برای موفقیت برای همینه که میگیم تابستان یعنی برنامه ریزی .

برنامه ریزی برای کنکور اصلی ترین و اولین قدم شماست ، اگه این قدمو درست برندارید به نتیجه هم نمیرسی بقول صائب تبریزی ( چون گذارد خشت اول بر زمین معمار کج * گر رساند بر فلک، باشد همان دیوار کج ).

تابستان یعنی برنامه ریزی

اولین خشت شما برای کنکور برنامه ریزی درسته یک برنامه ریزی درست مواردی مثل منابع کنکور ، روش مطالعه ، زمانبندی ، آزمون ، روش های تست زنی  ، جمع بندی و … رو شامل میشه که هرکدوم از این روش ها یک نیاز برای موفقیت شماست.

برای برنامه ریزی نیاز به راهنمایی بهترین ها دارید ، کسایی که خودشون مسیر شمارو تا موفقیت طی کردن و میدونن چطور شما باید به موفقیت برسید.

این مشاورین به تمام مطالب ، دروس ، بودجه بندی و .. مسلط هستند و برای شما تعیین میکنن با چه روشی مطالعه رو شروع کنید و چطور به طرف موفقیت حرکت کنید.

در این سالها مشاورین ما تونستن به خیلی ها کمک کنن رتبه هایی که تونستن در رشته هایی مثل دندانپزشکی ، پزشکی ، پرستاری ، مهندسی برق و کامپیوتر از بهترین دانشگاههای کشور قبول بشن و جالب اینجاست همین رتبه برتری ها برای کمک به شما در همینجا به شما مشاوره میدن.

این مشاوره ها میتونه آینده کنکوری شمارو تغییر بده و برای کنکور ۹۸ شمارو تبدیل به یک رتبه برتری کنه.

میدونم آرزوی همه شماست در کنکور ۹۸ به رشته و دانشگاهی که آرزشو دارید برسید و میدونم میخواین برای رسیدن بهش تلاش کند ولی شاید ندونید چطوری و از کجا باید شروع کنید برای همین هم شماره بهترین مشاورینمون رو در اختیار شما قرار میدم.

از مشاوره هاشون بیشترین استفاده رو ببرید و بدونید با همراهی این مشاورین قبولی شما در کنکور دیگه به اون سختی که فکر میکردین نیست.

شماره مشاورین ما :

 ۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳

۰۹۱۲۰۵۵۹۱۱۴

۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

منابع کنکور تجربی

منابع کنکور تجربیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 19Rating: ۵.۰منابع کنکور تجربی یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *