صفحه اصلی / اخبار / بودجه بندی زیست تجربی

بودجه بندی زیست تجربی

بودجه بندی زیست تجربیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 28Rating: ۵.۰بودجه بندی زیست تجربی از این رو که برای کنکوری های تجربی اهمیت داره قرار داده شد.اگه کنکوری رشته تجربی هستید باید بگم مهم ترین درس کنکوری شما بدون شک درس تجربی با ضریب ۴ و تعداد سوال ۵۰ هستش ، این تعداد سوال و این ضریب بالا نشون دهنده اهمیت این درسه و کسی که بتونه درصد خوبی کسب کنه به راحتی از هزاران رقیبش جلو میزنه ، با باما همراه باشید و مقاله بودجه بندی زیست تجربی .

بودجه بندی زیست تجربی از این رو که برای کنکوری های تجربی اهمیت داره قرار داده شد.

اگه کنکوری رشته تجربی هستید باید بگم مهم ترین درس کنکوری شما بدون شک درس تجربی با ضریب ۴ و تعداد سوال ۵۰ هستش ، این تعداد سوال و این ضریب بالا نشون دهنده اهمیت این درسه و کسی که بتونه درصد خوبی کسب کنه به راحتی از هزاران رقیبش جلو میزنه ، با باما همراه باشید و مقاله بودجه بندی زیست تجربی .

چرا باید بودجه بندی زیست تجربی اینقدر اهمیت داشته باشه ؟ در بالا از اهمیت این درس گفتم و اینکه شرایط این درس با دروس دیگه متفاوته تقریبا یک سوم سوالات تخصصی مربوط به درس زیسته ، تعداد زیاد سوالات باعث میشه تا طیف گسترده تری از مباحث مطرح بشه و سوالات تنوع بیشتری داشته باشه و این یعنی کار برای کنکوری سخت تر میشه.

ولی خب همیشه راه حل هایی هست ، یکی از این راه حل ها استفاده از بودجه بندی زیست تجربی ، با استفاده از اطلاعاتش میتونید بفهمید در سال های اخیر بیشتر کدوم مباحث برای طراحان سوالات کنکور جذابیت داره و این یعنی شناخت مسیر مطالعه و تست زنی چرا که با بررسی کنکور های سال های اخیر متوجه میشیم تقریبا همه کنکور ها از یک بودجه بندی استفاده کردن و شرایط یکسانی دارن.

بعد از اینکه بوده بندی رو تفسیر کردین باید یک مطالعه عمیق که برای درس زیست باید از منابع معتبر کنکور مثل تدریس های استاد شعبانی باشه استفاده کنید و در نهایت با یک جمع بندی کامل تست زنی به تسلط کافی برسید و امتیاز این درسو برای خودتون کنید.

در زیر جدول مربوط به بودجه بندی زیست تجربی قرار داده شده اونو با دقت مطالعه کنید و بع از اون برای مطالعه و روش های تست زنی خودتون یک برنامه بنویسید مخصوصا هم که زمان زیادی تا کنکور نمونده.

بودجه بندی زیست تجربی

شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

Reviewed by Admin-w on Aug 20Rating: بودجه بندی کنکور تجربی: امروزه بودجه بندی کنکور نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *