صفحه اصلی / اخبار / استادکامیار ، مدرس فیزیک کنکور

استادکامیار ، مدرس فیزیک کنکور

استادکامیار ، مدرس فیزیک کنکورReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 23Rating: ۵.۰با معرفی استادکامیار ، مدرس فیزیک کنکور که برترین مدرس این درسه در خدمت شما هستم.نحوه ی تدریس استادکامیار ، مدرس فیزیک کنکور به گونه ای است که علاوه بر تدریس درس به صورت الگو و انیمیشن تست های کنکور حل گردیده و حتی در طول درس مرور و تمرین شده است.

استادکامیار ، مدرس فیزیک کنکور

سلام دوستای عزیز کنکوری امروز میخوام به معرفی و سوابق تحصیلی یکی از اساتید بنام کشور استاد کامیار که درس فیزیک را به بهترین شکل تدریس کرده و استادکامیار ، مدرس فیزیک کنکور با استفاده از الگوسازی، شهودی سازی، انیمیشن سازی، نقشه ی راه درس بسیار دشوار فیزیک را برای دانش اموزان عزیز راحت کرده بپردازم.

نحوه ی تدریس به گونه ای است که علاوه بر تدریس درس به صورت الگو و انیمیشن تست های کنکور حل گردیده و حتی در طول درس مرور و تمرین شده است. این استاد گران قدراستاد کامیار می باشد که با سابقه ی تالیف بیش از ۳۰ جلد کتاب و سابقه ی تدریس درس شیرین فیزیک در ایران معروف شده اند.
استادکامیار ، مدرس فیزیک کنکور
با استادکامیار مشکل فیزیک رفع می شود؟
دیگر نگران نباشید استادکامیار درس شیرین فیزیک را برای شما عزیزان به صورت مفصل تدریس کرده اند و این درس دشواری که همه ی دانش اموزان حتی از اسم درس فیزیک می ترسند را به صورت الگوسازی و انیمیشن تدریس کردند و هیچ گونه آثاری از فرمول و تکنیک در این درس مشاهده نمی شود. برای مثال درس حرکت شناسی که سرشار از فرمول های زیاد وسخت می باشد را فقط با یک الگو تدرس کرده اند که دانش اموز با یادگرفتن این الگو می تواند به همه ی مباحث فیزیک پاسخ دهد. مثلا در پکیج دینامیک شهودی سازی به اوج خود می رسد. شما قوانین نیوتون را به طور عینی لمس می کنید.احساس می کنید تاحالا با سخت ترین روش ها و از این به بعد با ساده ترین الگو ها یاد می گیرید و در بحث توزیع نیرو، شما با روش بی نظیری خواهید توانست در تمام شرایط تعادلی و غیر تعادلی نیرو را توزیع کنید و هم چنین در بحث کشش نخ در حالات مختلف، بدون حفظ کردن می توانید،تمام سوالات را در زمان بسیار کم حل کنید. الگویی به نام  بچه بزرگ و بچه کوچک درست شده، که خیلی جالب و ابتکاری است. فقط توصیه می کنیم این جلسات را ببینید و لذت ببرید.
روش v-t که ترمینال دائمی حل تمام سوالات است، کماکان در مجموعه حرف آخر می درخشد و بسیاری از مجموعه های رقیب آن را غیر ممکن می دانند. کل تعداد جلسات این پکیج، ۹ جلسه است و به صورت تعاملی و بحث و پرسش دو نفره اجرا می شود. مباحثی که استاد کامیار آن  را تدریس می کنند تمامی مبحث های مورد نظر در درس فیزیک را با الگو و انیمیشن سازی عالی به شما دانش آموزان عزیز تدریس می کند.
با استادکامیار ، مدرس فیزیک کنکور دیگر دست از فرمول های سخت فیزیک بردارید استاد کامیار بدون فرمول کاملا مفهومی و با الگو و انیمیشن و نقشه ی راه درس فیزیک را بسیار راحت کرده اند و به راحتی در کنکور پیروز شوید.
شیمی صد

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین منابع کنکور ۹۷ را بشناسید

بهترین منابع کنکور ۹۷ را بشناسیدReviewed by Admin-w on Aug 20Rating: بهترین منابع کنکور ۹۷ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *